• Lahedad Retrofotod!

  Telli endale klassikalise kiirpildikaamera stiilis üksikfoto, fotoriba või kollaaž!

  Alusta loomist

 • Uued tooted!

  Valmista endale meelepärane fotokivi.

  Alusta loomist

 • Selline kingitus meeldiks talle kindlasti!

  Parim kingitus on ise tehtud. Sinu valitud pildiga kruus, võtmehoidja või muu fotomeene muudab erilised hetked kordumatuks.

  Alusta loomist

 • Seinapilt muudab kodu hubaseks ja kontori efektseks!

  Näitusekvaliteedis fototrükk lõuendile, fotokapale, akrüülile või alumiiniumile sobib hästi kingituseks või koduseinte kaunistamiseks.

  Alusta loomist

Vali välja õige pilt ja ideaalne kingitus on valmis

Parim kingitus on ise tehtud. Midagi sellist, mida poest ei saa. Vali enda piltide seast välja just see õige foto, mida kaardi, kalendri, kruusi või muu fotomeene peale panna. Sinu lisatud mälestusekild muudab kingituse eriliselt väärtuslikuks.

Fotod pilves? Pole probleemi

Kui hoiad enda pilte internetis, siis saad need fotomeenetele lisada eriti lihtsalt. Fotomeened.ee keskkond suhtleb otse Facebooki, Google Photos ja Flickriga nii et saad mõne klikiga vajalikud fotod kaardi, kalendri või fotomeene peale panna.

Suur kogemuste pagas

Juba enam kui 28 aastat on Photopoint pakkunud oma klientidele kvaliteetseid fototeenuseid. Kui midagi teeme, siis teeme seda hästi. Olgu see siis uue kaamera soovitamine või sinu piltidega kaunistatud kruusikollektsiooni loomine.

Fotomeened

Tore oleks ju hommikul kohvi juues näha enda kruusi peal sõbralikku pilti? Nüüd on teil see võimalus. Meie keskkonnast saad luua just endale sobiva pildiga kruusi.